čia yra nejiečio skilties "smėlio dėžė"...
image
Nejiečio prisistatymas Įtakos sklindančios per žvaigždes
Juokai apie Šiaulių ponaitį
Dainos apie mokymąsi išvertimas į lietuvių kalbą

pabiros iš nso.lt pokalbių aikštės

Svetainė Meškos ausyje


oropilis, kaip persidaras 2015 m. rugsėjo 15 d., antradienis, 08:47:42
Džiaugiuosi, kad kais kas iš „Meškos ausies“ atkeliavo į www.nso.lt
Pasakojimai apie Serpo
Ten yra ne tik neįtikėtinos žinios apie amerikiečių kareivių apsikeitimo programą su ateiviais iš Tinklelio Zetos, bet ir įdomus, mano galva, surinktas miegaliaus - Sleeper pasakojimas, bei policijos nušauto Kuperio pristatymas.
Šiek tiek apie pačią „Meškos ausį“.
Kai buvau kaip ir išguitas iš merdinčio „Gyvo sapno“ iš rsa išsiprašiau smėlio dėžę, kurioje įkūriau „Meškos ausį“. Gan neblogai viskas ten buvo, bet kartą kažkaip gal per automatinio slaptažodžio pakeitimo galimybę buvo kažkaip užblokavę man prisijungimą prie svetainės. Iš tikro gal ir nebeviltiška padėtis buvo bet kai nesupratau kas vyksta, o sėdėti ginantis per kiaurą naktį kažkaip pabodo. Kam ilgiau užteks kantrybės žaisti tuos kvailus žaidimus? Nemaniau, kad tai labai pavojinga – viską palikti kaip yra. Vis gi ant rytojaus reikėjo į darbą.
O kitą dieną, kaip supratau, mano vardu buvo prirašę labai daug šiukšlių,– serveris skirtas visai ne mano svetainiukei, gal nebegalėjo dirbti, nes buvo atmintis užpildyta visokių šiukšlių. Iš tikro ryšys su rsa buvo kaip ir nutrūkęs. Pats nušalintas negražiu būdu...
Buvo atsiradęs kažkoks slidus geradarys, kuris visada šneka labai aptakiai, vien dėl to man jis nepatiko. Gal ten ir daug mano darbo buvo įdėta. Gal ir įdomu būtų, ką pavartyti. Kažkada pasiūliau ištrinti mano nuomone kažką visai nereikalingo, tai tas slidus geradarys mūrų stojo, kad nieko negalima pakeisti – jam ten vos ne muziejus. Gal ir dabar gal yra kur jis pasileidęs tai kas liko iš „Meškos ausies“, tik jam gal įdomiau šunys ir jų veislės.

Oropilis, kaip persidaras 2015 m. rugsėjo 15 d., antradienis, 08:51:32
Dar vieną nuodėmę to geradario norėčiau priminti. Jis pas save buvo paspendęs kažkokius spąstus ir per IP adresus norėjo atsekti kas lankosi jo perimtoje svetainėje. Ir net to neslėpė. Nesuprantu ar jis tikrai kvailas ar ten jau kaip vienas iš „skeptikų“ besijaučiantis tarp „savų“.

Oropilis, kaip persidaras 2015 m. rugsėjo 15 d., antradienis, 09:45:23
Yra dar viena labai balta svetainė Lietuvos padangėje: www.anomalija.lt
Ten vien nuo surinktų nuotraukų vaikams šriubeliai gali atsisukti. Ir joje man regis varžomos laisvės savaip mąstyti. Jų šaltiniai tikriausiai užsienyje už įstatymų ribų, kur nors į giliausius pogrindžius sulindę. O va čia pas mus tarp visokių margumynų tarsi niekam nekliūva – bet manyčiau tai Lietuvos gėda.

2015 m. rugsėjo 15 d., antradienis, 19:46:24
o kas ta meskos ausis buvo, kas rinkosi?

Oropilis, kaip persidaras 2015 m. rugsėjo 15 d., antradienis, 20:35:28
Daugiausia, nepatiklus žmonės, kai kas lygtais ir iš „Gyvo sapno“ užsukdavo. tai nedidelė svetainė buvo, su mažokai lankytojų.

Meskos ausis vis dar gyvuoja 2015 m. rugsėjo 15 d., antradienis, 20:50:28
Ji ir yra šiandien pagrindinė inkognito tvirtovė. Surinkite Google Meskos ausyje ir patys galėsite lengvai į ją patekti, o Pokštininkas ypatingai joje laukiamas ir kviečiamas. Ten ir tavo serpo projektas dar gyvuoja.

Svetainė Meškos ausyje
There are no comments on this page.
Valid XHTML :: Valid CSS: :: Powered by WikkaWiki