čia yra nejiečio skilties "smėlio dėžė"...
image
Nejiečio prisistatymas
Netikėtas svečias Nekst Voldis
Apie gerbiamąjį Inkognito
Tinklo karai bei Lietuvos gėda - anomalijos svetainė
Svetainė Meškos ausyje
Įtakos sklindančios per žvaigždes
Juokai apie Šiaulių ponaitį
Dainos apie mokymąsi išvertimas į lietuvių kalbą

Tikrai juokingai atrodo visokie kvailai atrodantys, manantys, kad visur tik kvailos avys ganosi, kad šis forumas toks pat kaip ir visi kiti. Neva, galima pavaidinti tvarkdarius pokalbių aikštėje, jų akimis, apleistoje, nors gal net senesnėje nei jų jau senstelėjęs naudojamas įrankis - php. Įrankis su kuriuo neva buvo pakenkta svetainei. Įrodymai pateikti žemiau pateiktu adresu vaizdinuke, kuriame kliedima apie kažkokius ateivių garbintojus nso svetainėje, ir su kuriais neva galima elgtis kaip norima, yra tiesiog niekiniai - tiesiog gėda būtų su tokiais teisme pasirodyti. Niekas net nesuprastų, ko jie ten atsivilko. Žinoma, jie ir patys už kenkimą kitiems nenorėtų už grotų atsidurti ar kokiomis baudomis atsipirkti. Ot pikta, turėtų būti tokiam neva moka naudotis php, o "atsilikusioje nuo madų" svetainėje gal niekam jo net nereikia, kaip tokią nulaužus?
Tenka patiems vaidinti tvarkdarius ir pradėti kovoti su įsivaizduojamais troliais, t.y. pačiais savimi svetimame kieme.
Taip ir norisi pažaisti jų pačių metodais, iškasti, tai kas ten nebuvo užkasta:
P(a)rag(r)ar(/f)as,- o prisimenant pagal kokį rusišką vaizdinį pasivadino tas žmogus, tai nieko nuostabaus. Kaip tokį žmogų reiktų gelbėti aš nesuprantu. Labai panašus į vilką avidėje. Dar ta jo piktadario - juokdario iš vaizdinio "Žmogus šiksnosparnis" - nuotraukytė. Tarsi, bando pats su savimi kovoti, pats to nesuprasdamas.

pabiros iš nso.lt pokalbių aikštės

Tinklo karai bei Lietuvos gėda - anomalijos svetainė


Norintiems trolinti 2015 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis, 18:54:39
Perspėjame kad NSO.LT irgi veikia griežta banų sistema. Jei elgsitės chamiškai greitai pasijusite gatvėje ir nebūsite į diskusijas įleidžiami. Taip kad būkite mandagūs ir gražiai diskutuokite be išsireiškimų, priešingu atveju pamatysite užtrenktas diskusijų duris prieš pat nosį...

To Norintiems trolinti 2015 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis, 21:33:27
Atsimeni, kaip tavo šitą šūdlapį mes su chebra nudubasinom anksčiau? Nori to pasikartojimo? Ne? Tai neaiškink, kas čia ką gali baninti ir t.t. ;DDD
P.S. Jei nepameni, žiūrėk čia: Įsivaizduojamų raganų medžiotojų vaizdinukas

inkognito to norintiems 2015 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis, 21:56:35
Pasakykite ir iš kur Lietuvoje tokie išgamos kaip jūs atsiranda? Būkite amžiams prakeikti šunsnukiai iki 9 kartos stipkite jūs ir jūsų vaikai ir anukai vėžiu nesulaukę net 18 metų,o kai būsite agonijoje žinokite kad to nusipelnėte niekšai savo šūdinais darbais. Aš inkognito to prašau dievo jums už jūsų niekšybes žemėje.


linkėjimai nuo paragrafo ;] 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 23:42:31
Tai ką, Stanislovai, užsirovei ant rimtų institucijų? Čia grasini visokiais ala prakeiksmais, nors iš tiesų esi užsislėpęs skruzdėliūkštis, bijantis išįsti į realybę. Tai ir gąsdini, grasini, o žmonės juokiasi. Kitaip sakant, cirkas išvažiavo, o klounas liko. :)

plius linkėjimų nuo paragrafo 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 23:49:19
Ai tiesa, dar vienas dalykėlis. Jeigu tu bandysi dar išsišokti, grasinti, šmeižti tam tikrus žmones, juos gąsdinti, koneveikti psichiškai (jo, žinome, kad vieną vaikiną visiškai išderinai ir jis per tave vos nenusižudė po to - tai reikėjo psichologinių kursų ir tonų antidepresantų, kad jis atsigautų), tai žinok, kad pasekmės tau bus liūdnos. Esi tiesiog bevertis menkysta ir nieko daugiau.

oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 07:28:41
Čia tam „pliusui nuo paragrafo“, kai žinau nuo ko viskas prasidėjo ir koks Inkognito iš pradžių ir koks tapo nusileidęs iki padugnių lygio. Jums tai, žinoma, nesvarbu jo savijauta ir kaip jis jaučiasi „vienas prieš visus“. Pats ar nesijauti kaltas dėl to vaikino – jis kaip suprantu iš jūsų šutvės. Net nežinau kaip jus pavadinti skeptikais ar dar kokiais niekšais primetantis visiems kitiems kaip reikia mąstyti. sunku suprasti, kas jus ar kokie mokslininkai fundamentalistai ar ekstremistai ar šiaip kokie religiniai fanatikai. Neva turite laiko ir galite pasidalinti darbu: viską sugromuliuoti įvertinti ir surūšiuoti, sukramttyti ir kitiems jūsų iššyktą rezultatą pakišti ir lai nedrįstą kas iš mūsų suabejoti ir nevalgyti jūsų patiekalų, net jei kokia jūsų smarvė mums nepatiktų, neturėtume drįsti to net parodyti... Neturite jokio autoriteto ar mokšiškumo tai padaryti. Mes nesame jūsų nuosavybė. Geriau kai galvos švarios, o atsiprašant ne jūsų prišiktos.
Tas paragrafas lygtais jau net skundėsi dėl inkognito persekiojimo, o jūs patys gi jį persekiojote. Jūsų čia netrūko ir jūsų žodžiavimosi čia visai nereikia. Turite savo smėlio dėžes ten ir sėdėkite. Nebūtina visas smėlio dėžes pagal jūsų kurpali perdaryti.

Inkognito 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 08:08:16
Juokinga,patys muša ir patys rėkia. Nebijau jūsų. Lokite šuneliai,o karavanas išdidžiai plauks pro šalį.O religiniai sektantai ,fanatikai ir ekstremistai visuomet buvo ir bus tik šūdo verti grąsintojai,kurių niekas nebijo.

Inkognito-oro piliai 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 08:31:26
Visai aš ne vienas ir tie padugnės tokie drąsūs internete, kad mano jog aš bejėgis. Mano armija jau didelė ir ji ieško niekšelių pagal IP duomenis ir greitu laiku jie bus surasti gaus ko nusipelnė.jie galvoja kad saugūs ir gali loti prieš mane ir visaip užgauliodami,bet tegul patys pasisaugo, nes gyvena jau skolintu laiku.

Mon_5 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 14:56:02
Inkognito turėk sąžynės,jei tiki į Dievą,palik oropilį ramybėje,juk žinai kaip buvai paveikęs,pokštininką,Jietį...Aleisa...abo...evaldzita..tautvida.
Vėl plauni smedenys.
Taip po kurio laiko atsikvosejo žmonės,bet pasekmės liko.Su visais susipykai.
Ateiviai yra ,bet ne tokie kaip tu prifantazuoji.

Inkognito- to mon-5 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 15:12:45
Bičiuli rūpinkis savo reikalais ir nefantazuok nesamonių. Patys išgamos mane puolate ir patys verkiate, kad jums blogai,ponai sektantai. Galgi ponuli pažvelki į veidrodrodį ir susirūpink savo paties sąžine.

Virginija (pati Aleis) 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 15:27:19
Kuo tu nepatenkinta?

oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 15:40:10
Aš dar ir kaip abo bei pokštininkas galiu pasakyti, kad niekada nebuvau susipykęs su inkognito. Jis manęs nepuola ir nereikia manęs nuo inkognito ginti. Čia buvo atvirkščiai, buvo radęs vienas kuriam buvo reikalingas išskirtinis Inkognito dėmesys, ir aš būdamas čia jam trūkdžiau. Ir ka gi Inkognito pakvietė mane pasilikti.
Kai nesipešam ir nesityčiojame vieni iš kitų visi jūs galite būti čia laukiami. Tik šis forumas nepritaikytas antplūdžiui lankytojų.

oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 16:00:04
Inkognitai, tu ir galėtum apsiraminti. Yra labai daug žmonių, kurie nelabai supranta tavo kovų ir gal atsitiktinai su tokia savo stora odą, atsiradusią po daugybės žodinių kovų, esi nuteikęs prieš save ne vieną. Gal pagaliau subrendome visi pokalbiui, o ne vienas kitam „reguliuoti“ smegenis. Man atrodo jie su tavimi mokosi to vadinamo neurolingvistinio programavimo pagrindų, nereiktų būti tokiam jiems paslaugiam ir padėti jiems rinktis avių kaimenės, galėtum po truputį grįžinėti iš padugnės aukštyn. Daug maloniau su tavimi būtų visiems bendrauti. Gal net pavyktų avis iš tų vilkų nasrų ištraukti, o ne siųsti vargšėms avims prakeiksmus. Tokį ginklą verčiau naudotų moteris ir tik kraštutiniu atveju.

Inkognito 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 16:23:40
Gal pasakytų Jietis ir Aleis kaip aš su jais ir kada buvau suisipykęs? Na su Ažinatilsį Evaldzitu apsipykdavome,bet jis pats ieškojo pastoviai priekabių nes buvo stipriai gyvenimo nuskrauistas žmogus,o ponia tautvida paskutiniu metu kėlė sentencijas į puslapį ir paskui labai maloningai už jas suvertė visas bėdas patyliukais nusiplovusi,nuo savo padarytų darbelių. Aš kaip tik priešingai,ant jos nei kiek nepykau ,man dargi patiko josx įkeliama į puslapį išminti,o nervavosi čia kažkas kitas-įtaręs kad tos sentencijos čia atkeliauja iš mano kompiuterio...

Inkognito-oro piliui 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 16:29:42
Gal galėtum parašyti porą žodžių kaip tave buvo paveikęs bendravimas su manimi?Ęia mane kažkas nori apkaltinti kad aš tave buvau privedęs iki beprotybės? Ar tai tiesa?

inkognito objektas 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 17:35:59
inkognito kaip tyrimo objektas galbūt ir vertas dėmesio, tačiau šiaip tai jis yra vienas didelis pezalas. Deja, jis yra žalingas dar kai kuriems žmonėms, ypač silpnesnės psichikos. Dėl šios priežasties jį reikėtų izoliuoti ar išvis jam pritaikyti kontaminacijos funkciją. Nesuprantu, kodėl ateiviai jo nesutvarkė anksčiau. Bet turbūt jie gan panašūs į mus ir norėjo iš jo pasityčioti. O galiausiai turbūt norėjo ir mums, čia esantiems žemiečiams, sukurti tam tikrą cirką. Ir neneigsiu. Ateivių planas tikrai suveikė - visi pasijuokėme iš šito psichinio ligonio, sergančio šizoafektiniu sutrikimu.
O pereinant rimčiau, tai nebijokite jo prakeiksmų. Tuo pasaulis ir gražus, kad tokių niekingų imbicilų užkalbėjimai neveikia ir neveiks (apskritai jokie prakeiksmai neveikia ir neveiks). Tačiau, nepaisant to, šitie padugnės randa būdą žmonėms pakenkti. Yra ne vienas žmogus, kuris per šitą šūdo gabalą nukentėjo ir vos nenusižudė (laiku sugebėjo tam tikri specialistai jam padėti, o tai būtų jau nusižudęs).
Bet jeigu užkeikimai veiktų, be jokios abejonės kalčiau inkognito mirties prakeiksmą už jo visus psichologinio teroro nusikaltimus prieš kitus žmones, kuriuos teko pažinti, ir rasčiau ne vieną žmogų, kuris prisidėtų prie tokio prakeiksmo. Ir tie nusikaltimai tėra tik gėlytės. O jūs žinote, ką jis veikė SSRS? Keista, kad Stanislovas tuo metu užėmė tokias aukštas pareigas (kaip ir gerb. Vytautas, kuris dažnai mėgsta reikštis anomalijoje apie savo švytuoklę ir ne visai švytuoklinius reikalus). Ir abu šie imbicilai vieningai niekina šalį, kurioje gyvena - Lietuvą. Jeigu pasidomėtume plačiau, garantuotai rastume abiejų šių veikėjų karo nusikaltimų įrodymų, už kuriuos paprastai gresia karinis tribunolas arba, geriausiu atveju, sodinama į kalėjimą ilgiems metams.
P.S. Stanislovai, aš žinau, ką tu veikei SSRS laikais, yra visi su tuo susiję dokumentai, ir galėčiau nesunkiai tai paviešinti, bet kol kas to nedarysiu.

oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 17:46:51
Atsakysiu taip: aš niekada nebuvau beprotis. Kelis kartus buvau šiek tiek praradęs tikrovės jausmą. Tiksliau, tikrovės suvokimas smarkiai išsiplėsdavo, bet su tavimi Inkognitai tai niekaip nesusiję, dėl to esi visiškai nekaltas. Man tai buvo keista, labai liūdna nors ir įdomi patirtis, ten tikrai nosių neverta kišti, nebent turėtumėte kokį labai didelį, kilnų tikslą ir tai verčiau to patiems nesidaryti narkotikų ar kokių kvaišalų: grybukų, žolės ar ratų pagalba, kurių beje aš niekada nevartojau. Man niekada nereikėjo jokių vaistų, kad tas tikrovės susiaurėtų užtenka tik labai gerai išsimiegoti. Kokios 3 dienos būtų pats tas.
Tik tose ligoninėse, kaip kareivinės, neduoda gerai išsimiegoti pelėdžiukams. Nepatogios, aplūžusios lovos, anksti varo gulti, dar anksčiau verčia keltis.

oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 17:59:36
Tyrimų objektui, nedaryk iš gyvų žmonių tyrimo objekto, toks mano patarimas būtų. Tau verčiau iš čia išeiti, nėra ko mūsų čia visų kiršinti, aš net nevargau ir neskaičiau tos jūsų rašliavos iki galo. Savo štabe tokiomis žiniomis dalinkitės. Nors mano nuomone jūsų vieta kalėjimuose, yra asmens duomenų apsaugos įstatymas, keliems žmonėms sugadinot gyvenimus aš net nesiruošių skaičiuoti, visos kritusios avis tai jūsų kaltė, jūs kalti kad jas įtraukėt ten kur nereikėjo ir po to jų neapsaugojote. Aš negrasinu, o tik primenu, kokioje šalyje jūs gyvenate.

Inkognito 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 18:18:58
Įdomu įdomu,kad yra apie mane žinančių daugiau nei aš pats,arba tu durneli mane maišai su kažkuo kitu arba esi kvailas kiap čebatas, Na paviešink idiote ką ten turi slapto apie mane ir aš nors skaniai pasijuoksiu. Sovietiniais laikais aš neužėmiau jokių aukštų pareigų o buvau paprasčiausias aviacijos sporto klube inžinierius -aviamodeliuotojas ir ruošiau kauniečius respublikos pirmenybėms. Na jei jau čia yra aukštos pareigos ir labai gerai apmokamo,tai imk ir nusišauk su bananu kvaily. 1981 metais man buvo pasiulyta tapti KPSS nariu siųlė toks avio klube dirbes Zacharovas,bet atsisakiau ir todėl patekau į valdžios nemalonę už ką po keliu metų teko palikti šį darbą,nors savo darbo dėka paruošiau keletą Lietuvos čempionų ir Europos čempionato aukso medalininkus.Jei būčiau sutikęs tapti KPSS nariu tai būčiau galėjes gauti lakūno -instruktoriaus kvalifikacija ir toliau dirbti klube šiose pareigose, nes savarankiškai skraidžiau sklandytuvais ir lėktuvais.Tai štai koks aš esu didelis anų laikų šulas,net pamaloninai mane savo tuo fantastiniu veikalu.O kadangi atsisakiau tokios didelės malonės iki pat nepriklausomybės turėjau dirbti sargybinio pareigose,kur sutikau geriau būti pažemintu nei niekšams parduoti savo sielą. Bet pasirodo kad didelė dalis ano meto niekšų dar ir dabar stengiasi mane persekioti ir pakenkti.ir vienas iš jų esi tu -menkysta.

2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 18:33:06
Kaip matome vėl oro pilis paveikta _ gaila bachuro.
Tikrai tu inkognito ekstrasensas

Inkognito 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 18:58:20
Tai jūs paveikti kažkieno nuodų,o ne Oro pilis. Plerzete kažkokius vėjus kad net vos žandikaulių neišsinarinau bežvengdamas...
Atsirado sekliai morkos ,nuvarėte į pievas su savo detetkyviniais tyrimais,bet nors kiek pozityvo atsirado kai perskaičiau kažkokio tai kvailio rašliavas. Šiaip tai snargliai sausio 13 dieną aš stovėjau prie bokšto prie skeltanagių ruskių automatininkus plika krūtine ir už tokias rašliavas esu pasiruošes geltonsnapiui išmalti snukį,nes tam turiu pilną mopralinę teisę. Ir žinokite kad prakeiksmas galioja tik tada jei tikrai žmogus yra neteisingai įskaudintas kažkokio išgamos,ir jei jis kreipiasi į dievą paprastai dievas stoja jo pusėn.
O ne šiaip užsimaniau-prakeikiau,dievas pažiurėjo į tokį neteisėtą skunda ir nukreipė atgal jį jo gavėjui. Todėl ir sisiojate į kelnes nes žinote kad buvote prakeikti ne už dyką...Žinokite kad dievas visuomet stoja teiojo pusėn,ne taip kaip kad jūsų draugelis ŠĖTONAS.

oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 19:28:27
Inkognitai, mielas žmogau, pailsėk ir nusiramink. Bent kokias 3 dienas net neprisėsk prie kompiuterio nereikia čia aštrinti aplinkybių. Aš nepalaikysiu tavęs kovoje paliaubų metu. Reiktų pagalvoti apie kritusias avis, bet regis vis gi jie galvoja apie savus ir bent vieną išgelbėjo. Tačiau, kanabalizmą moksliškai su nuotraukomis tyrinėjančiam anomalijos tinklapiui, gal reiktų pagalvoti apie kritusią mergaitę Šiauliuose. To dar nėra buvę kad dvi mokslo draugės nužudžiusios trečiąją supjaustytų į smulkiausius gabalėlius. Kai mes tokie jautrūs, labai greitai sveikam žmogui stogai gali nuvažiuoti, ypač kai įperšamos savos nuomonės, kada tikrai jau nebeaiškų ar spalva mėlyna ar žalia. Reiktų jau sekti ir saugoti tokius žmones, kad degant raudonai šviesai nepalystų po traukiniu, o ne ieškoti daugiau galimų aukų ir didinti tokią bandą.
Kad stogas nuvažiuoja dar nebėda. Aš su nuvažiavusiu stogų nesuprasčiau kaip galima nužudyti žmogų, kad ir įsėdusį iki gyvo kaulo o iš kito pusės reiktų gelbėti ypatingai svarbią asmenybę. Tiesiog reikia patiems sau jums pripažinti, kad mokslas yra tamsa jūsų pačių sieloms. Nors ir pasirinkus tokį gyvenimo būdą, galima išlikti žmonėmis ir laikytis bent kokios vienos elgesio taisyklės. Jau patys ją sau susigalvokite. Ar laikykitės duotų priesaikų, kaip gydytojai Hipokrato priesaikos.

oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 19:38:38
Aplamai mokyklose stenkitės kuo mažiau vartoti tarptautinių žodžių, (jie labai painioja mintis) verčiau vaikus mokinkite lotynų ar senovės graikų kalbos. Taip žymiai didesnę paslaugą padarytumėt jaunąjai kartai.


Oropilis, kaip persidaras 2015 m. rugsėjo 15 d., antradienis, 09:45:23
Yra dar viena labai balta svetainė Lietuvos padangėje: www.anomalija.lt
Ten vien nuo surinktų nuotraukų vaikams šriubeliai gali atsisukti. Ir joje man regis varžomos laisvės savaip mąstyti. Jų šaltiniai tikriausiai užsienyje už įstatymų ribų, kur nors į giliausius pogrindžius sulindę. O va čia pas mus tarp visokių margumynų tarsi niekam nekliūva – bet manyčiau tai Lietuvos gėda.

[[Beprasmiai_tinklo_karai|Tinklo karai bei Lietuvos gėda - anomalijos svetainė]
There are no comments on this page.
Valid XHTML :: Valid CSS: :: Powered by WikkaWiki