Wiki source for NABI


Show raw source

=====NABI, Žemaitės 21 - Azijos patiekalai=====
Nors skelbiasi esanti Azijos patiekalų virtuvė, tačiau leidžia rinktis tik tarp suši (japonų) ir kiniškų patiekalų. Kiekvienai dienai siūlo vis kitą (tačiau tik kinietiškiems patiekalams, o suši - visada) dienos pietų variantą - ir galite tarp trijų rinktis opcijų: 1) tik patiekalas; 2) patiekalas su sriuba; 3) patiekalas su sriuba ir arbata.

Aptarnauja strainos ir žvitrios merginos; ypač įsiminė viena, kuri taip grakščiai pasilenkdavo virš stalo, kad atskleisdavo savo tikrai puikius krūtinės apvalumus.

Aplinka tvarkinga, sienos, nors tai ir nelabai originalu, tačiau gana stilingai papuoštos bambukų tema. Tikrai nepalyginamai pagerėjo lyginant su ankstesne šios vietos niūria aplinka, kai čia šeimininkaudavo įvairios greito maisto įmonėlės. Yra ir atskirta uždara, nors ir nedidelė patalpa - tarsi salikė, kurioje tam tikra kompanija gali atsiskirti nuo likusios dalies.

Kas dėl maisto? Sušiai nėra tas elementas, kurį nesusimąstęs griebčiau - net dėl patyrimo džiaugsmo. Ne dienų pietų patiekalai brangoki, tad apsistodavau ties kinietišku pasirinkimu. Nieko ypatinga apie juos nepasakysiu - tiesiog tokie pat standartiniai snargliai, kaip ir daugumoje kitų šios dienos kiniečių užeigų...

Projektas: [[Šokiai pilvui|Šokiai pilvui]]
Valid XHTML :: Valid CSS: :: Powered by WikkaWiki