Revision [525]

This is an old revision of Pastumk made by WikiAdmin on 2015-06-01 00:22:33.

 

„Pastumk krentantį“


Šis skyrelis aptars kai kuriuos reiškinius - internete, pasaulyje, šeimoje, ar netgi politikoje... Jis buvo pradėtas šiais straipsneliais, o vėliau periodiškai bus skelbiamos naujos įžvalgos:Užkalnio


Pastebiu Užkalnio užeigų apžvalgas Delfyje. Suprantu (bent manau, kad suprantu) jo intencijas ir stilių. Nesiimu vertinti ir nenoriu... Pažvelgsiu į komentuotojus. Paskutinė apžvalga buvo Amerikietiški pusryčiai privertė jaustis civilizuotu

Daugelį paprastai suerzina kainos. - pvz., 5 Eur už pusryčių patiekalą (kad ir omletą). Tai dalį piktina, bet ar tikrai turi piktinti?

Man irgi yra tekę pusryčiauti 5 eurų masteliu. Čia, Lietuvoje. Ir nematau čia nieko ypatinga. Nes taip pusryčiauji ne kasdien ir ne visada. Ir specialiai to nedarai (na, Užkalniui lengviau, - jis tai daro "specialiai").

O jei pamąstysime, kas yra tie, kurie piktinasi Užkalnio rašiniais. Iš tikro, ta tų, kurie negali bent retkarčiais leisti sau truputį išlaidauti geresniui maistui (ar geresnejė - skaityk, bramgesnėje) procentaliai yra labai nedaug. Dalis tai daro iš tikro todėl, kad jiems tai per brangu, o kiti - iš "įsitikinimo" (gyvenimo būdo, pažiūrų ir pan.) Tokių antrųjų nemažai pažįstu, bet jie labiau iš povincijos, iš kaimių, o Vilniuje jų vėlgi mažai. Ir tarp jų beveik nėra skaiančių (o tuo labiau rašančių komentarus) Delfyje.

Tai kas tada rašo komentarus? Gal vien "pacukai"? Ar amžinai niekuo nepatenkinti "bambekliai"? Bet net ir "pacukai", tai ir jie ne amžinai "paudžia" - tai geresnio alaus nusiperka, kai po barus 'duodasi" - nepasakysi, kad tai "gyvybiškai būtinos" išlaidos. O ir šiaip mieste gyvenantis paprastaileidžia bent jau kartą per mėnesį nueiti į kavinę, pasilepinti (save ir šeimą), o kartais ir išlaidaui kitiems gyvybiškai nebūtiniems dalykams.

Tai kam tada jie siunta ant Užkalnio? Nes jis tam juos išprovokuoja? nes tai jo "bizio" dalis? Tada jis tai daro labai neblogai!
Maži, šykštūs ir sukti


Susidūrę su vaikų egoistinėmis užgaidomis arba mokindami juos dalytis daiktais, tėvai kartais guodžiasi, kad vaikai tiesiog sąžiningiau ir atviriau reiškia emocijas.

Tačiau paaiškėjo, kad nė velnio! Jeilio un-to komanda, kuriai vadovavo K.L. Leimgruber, tyrė penkiamečius, prašydama juos kitiems padovanoti gražių lipdukų. Eksperimento sąlygos buvo keičiamos: specialiomis uždangomis ar dėžėmis buvo reguliuojama, ar pretendentas gauti matydavo ar ne dovanotoją. Ir paaiškėjo, kad dosniausiai dovanojama tada, kai gavėjas mato, kas dovanoja, arba dovanojamus lipdukus.

Taigi, vaikai anksti išmoksta elgtis savanaudiškai. Širdies gelmėje jie labai egoistiški, - ir taip elgiasi, kai mano, kad niekas jų nemato. Visai kaip suaugusieji!...Kategorija: Viskas
There are no comments on this page.
Valid XHTML :: Valid CSS: :: Powered by WikkaWiki