Rasos virtuvė, A. Juozapavičiaus 13

Pastaba: tai jau istoriniai duomenys, nes nuo 2013 m. rugsėjo mėn. kavinė iš čia išsikėlė. Maitinimo paslaugas čia ėmėsi teikti "Sigmutė"... Pagrindinis skirtumas - neliko tokios patiekalų gausos ir įmantrumo - dabar Jums pasiūlys vos kelis patiekalus, kurių pusės po 13:00 jau bus nelikę...


Patiko, skanu, porcijos normalios tiek, kad pavalgęs jautiesi sotus - o ir maisto pasirinkimas geras, pvz., valgiau ryklio kepsnį... Tiesa, ne visada pasiseka su pasirinkimu - bet čia jau lankytojo problema, o ne kavinės. Pvz., pirmą kartą paėmiau kiaulės ausį (visur, kur pamatau, išbandau šią egzotiką, - tai gavau milžinišką, riebią, paprasčiausiai išvirtą... Tiesiog daugiau su šiuo dalyku taip nejuokausiu... Bet šiaip - labai rekomenduoju.

Puikus dalykas, kad yra labai gausius pasirinkimas - ir gali nevaržyti savęs rinkdamasis pagal norą, nuotaiką ar tiesiog pamatęs ką įdomaus... Kainos nėra pačios mažiausios - ir kur nors greta galima rasti ir pigiau - tačiau visumoje kokybės, aplinkos ir kainos santykis yra gana palankus ir todėl tai nebloga vieta pietavimui. Tik epizodais pietų būna labai gausu lankytojų.

Kavinė įsikūrusi Lietuvos energijos patalpose, kuriose kiek paklaidžiojus surandami laiptai, - kavinė įsikūrusi antrame aukšte.


Projektas: Šokiai pilvui
There are no comments on this page.
Valid XHTML :: Valid CSS: :: Powered by WikkaWiki