O kas gi laimėjo 2019-ais?

Visi aptarinėja praėjusių rinkimų (2019 m. savivaldos pirmą turą) rezultatus. Dažniausiai apibendrinama, kad arba visi laimėjo, arba kad visi pralaimėjo. Matematiškai tai sunkiai suvokiama... Tačiau mano manymu, tikrai yra vienas laimėtojas, į kurį dėmesį turėtų atkreipti visos partijos. Tai V. Uspaskich, pasigviešęs Vilniaus mero posto. Jo sėkmė niekaip nepaaiškinama sveiku protu, tad tai turėtų suneraminti visus.
Nes atrodytų Uspaskich‘as nieko nežadėjo, nepateikė jokių programų, neįvardijo nieko kokretaus, o apsiribojo vien tik abstrakčiomis frazėmis ... „padarysime geriau (kažką)“, „mes viską galim“, „patikėkik mano žodžiu“... ir vienintelis jo argumentas - „Aš geriausias Vilniaus meras“ - ir nepaisant to, jis varžėsi dėl antro rinkimų turo.
Ir net jei pasižiūrėsime į istoriją - tas jo pastovus kartojimas "aš", "aš", "aš", "prižadu" ir t.t. O kai pasižiūri realiai, tai per visus praeitus metus jis nieko nėra padaręs; nieko, dėl ko jį reiktų prisiminti...
Kas nutiko, kodėl? Gal panaudotas koks 25-as kadras?! Gal kokia nors slapta žinitė įrašo garso moduliacijoje?!.. Gal?.... Juk ir pats „vaizdzelis“ buvo nekoks... Veidas ir povyza visai kaip truputį nesveiko (ir psichine prasme) asmens, kalba ne visai rišli, netaisyklinga... O ir kaip rodo, pats gausios reklamos kiekis dažniausiai nepadeda (kaip Sinkevičiaus, kurio veidelis švietė ant kiekvieno kampo –– o liko kažkur rinkimų pakampėje). Tad neaišku, ar vien pastovus šmėžavimas TV ekrane labai veiksmingas... turi būti kažkas daugiau...
Didelis įtarimas, kad visa tai rengta to paties „fabriko“, kuris aptarnauja ir vieną iš kandidatų į prezidentus. Gali būti, kad tai savotiška „repeticija“ paruošiant dirvą tam atvejui, jei ankstesnio „projekto“ korta anksčiau ar vėliau bus „mušta“ (o ji gali būti mušta)... Kitaip sakant, rengiamas atsarginis planas... Ir jei į šį faktą neatkreips dėmesio, per kitus rinkimus kitas partijas vėl gali ištikti naujas šokas, naujas šalto vandens pliūpsnis... Kai kas žino, ką daro!

Kategorija: Viskas
There are no comments on this page.
Valid XHTML :: Valid CSS: :: Powered by WikkaWiki