SEO paneigimas

(Automobilių nuoma)

Kviečiame paskaityti Požiūris į SEO

Automobilių nuoma - tai projektas (parinkus jam darbinį pavadinimą “Automobilių nuoma“), siekiantis patikrinti įvairius su SEO (Search Engine Optimization) susijusius mitus. Įvairios technikos, siekiant kad paieškos sistemos (tarkim, Google) pagal tam tikrus raktinius žodžius puslapius parodytų kiek galima aukščiau sąraše (idealas - pirmoje vietoje), vadinamos paieškos sistemų optimizacija (angliška santrauka SEO).

Bandoma įteikti verslui, kad tai duoda nepakartojamą naudą ir vos ne garantuotą pelną, - ir todėl už tokias “paslaugas” iš ant kabliuko užkibusių įmonių imami gana nemaži pinigėliai. O kaip yra iš tikro? Tai ir pabandyta ištirti projekte - “Automobilių nuoma” (Lietuvoje).

Šiame projekte bandoma ištirti kai kuriuos SEO aspektus, nuvainikuoti (jei pavyks) kai kuriuos SEO mitus, patikrinti tikrąjį SEO technikų efektyvumą - būtent svetainių lietuvių kalba kontekste. Juk visiems žinoma, kas tinka Jupiteriui (anglakalbei terpei), nelabai tinka asilui. Juk čia Lietuva, o ne JAV.

Kai tik paaiškės šio tyrimo (projekto) kokie nors apčiuopiami rezultatai - jie bus pristatyti atskirai. Palaukite ir pamatysime!

Norintys padėti projektui, galite žemiau esančią nuorodą panaudoti kur nors pas save.

Nuoroda: Automobilių nuoma Lietuvoje

There are no comments on this page.
Valid XHTML :: Valid CSS: :: Powered by WikkaWiki