Wiki source for Uzkalnisbiznis


Show raw source

===== Užkalnio biznis =====

Pastebiu Užkalnio skrebalus apie įvairias užeigas Delfyje. Suprantu (bent manau, kad suprantu) jo intencijas ir stilių. Nesiimu vertinti ir nenoriu... Pažvelgsiu į komentuotojus. Beje, paskutinė apžvalga buvo [[http://www.delfi.lt/verslas/mano-eurai/amerikietiski-pusryciai-a-uzkalni-priverte-jaustis-civilizuotu.d?id=68104106|Amerikietiški pusryčiai privertė jaustis civilizuotu]]

Daugelį paprastai suerzina paminėtos kainos. - pvz., 5 Eur už kokį ten pusryčių kramtalą ar sriubalą (kad ir omletą). Tai dalį piktina, bet ar tikrai turi piktinti? Na, o kita pusė tiesiog keikia patį anąjį poną, - bet tai tik užslėptas savo paties nepilnavertiško kompleksas...

Man irgi yra tekę pusryčiauti 5 eurų masteliu. Čia, Lietuvoje. Ir nematau čia nieko ypatinga. Nes taip pusryčiauji ne kasdien ir ne visada. Ir specialiai to nedarai (na, Užkalniui lengviau, - jis tai daro "specialiai").

O jei pamąstysime, kas yra tie, kurie piktinasi Užkalnio rašiniais. Iš tikro, tai tų, kurie negali bent retkarčiais leisti sau truputį išlaidauti geresniui maistui (ar geresnejė - skaityk, brangesnėje) procentaliai yra labai nedaug. Dalis jų tai daro iš tikro todėl, kad jiems tai per brangu, o kiti - iš "įsitikinimo" (gyvenimo būdo, pažiūrų ir pan. nuostatų) Tokių antrųjų nemažai pažįstu, bet jie labiau iš povincijos, iš kaimų, o Vilniuje jų vėlgi gana mažai. Ir tarp jų beveik nėra skaitančių (o tuo labiau rašančių komentarus) Delfyje.

Tai kas tada rašo komentarus? Gal tai vien "pacukai"? Ar amžinai niekuo nepatenkinti "bambekliai"? Bet net jei ir "pacukai", tai ir jie ne amžinai "spaudžia" - kartais tai geresnio alaus nusiperka, kai po barus 'duodasi" - gi nepasakysi, kad tai "gyvybiškai būtinos" išlaidos. O ir šiaip mieste gyvenantis paprastai leidžia bent jau kartą per mėnesį nueiti į kavinę, pasilepinti (save ir šeimą), o kartais ir išlaidaui kitiems gyvybiškai nebūtiniems dalykams. Taigi, piktindamiesi kaina, gal tegu pasižiūri į veidrodį - gal kažkiek ir puodas juodas?!

Tai kam tada jie taip siunta ant Užkalnio? Nes jis juos tam išprovokuoja? Nes tai jo "bizio" dalis? Tada jis tai daro labai neblogai!

**Pastaba:** Žąsis dalija ir ne po prabangias vietas trankosi ir kiti, žr., pvz. [[Sokiai pilvui|Šokiai pilvui]]

""<HR color='#7799BB'>""
Kažkaip Užkalnis paminėjo „laisvąsias profesijas“, kurioms Lietuvoje, atseit, tiesiog rojus, joms kaip ir priskirdamas save. Bet „laisvosios profesijos“ vienaip ar kitaip siejasi su parsidavinėjimu... O prostitucija neblogas pajamas neša, neretai.. Tad, ... kuo užsiima Užkalnis?

Kategorija: [[Pastumk|„Pastumk krentantį“]]
Valid XHTML :: Valid CSS: :: Powered by WikkaWiki